Історія про многолітні сімейні традиції, італійську пристрасть до кави та щире захоплення своєю справою

parallax background
 

Компанія «Горицияна кафе» спеціалізується на комплексному оснащенні та професійному обслуговуванні в сфері кавового бізнесу.


Історія нашої компанії почалася в 2001 році зі знайомства з власником італійської кавової фабрики «Torrefazione Goriziana» Митей Рогеліо і його сім'єю на півночі Італії, в місті Гориция. Розповідь про багаторічні сімейні традиції, італійської пристрасті до кави і щирою захопленості своєю справою не міг залишити байдужим. І вже через деякий час ми стали ексклюзивними дистриб'юторами цього бренду на території України.

Протягом подальших 15 років компанія успішно розвивалася і освоювала різні напрямки бізнесу. З'явилася галузь комплексних поставок продуктів харчування в сегменті Horeca. Отримавши певний досвід роботи з поставками кави, ми усвідомили необхідність комплексної підтримки наших клієнтів і почали досліджувати ринок кавового обладнання.

Деякий час по тому ми знайшли і надійних партнерів, які виготовляють кавове обладнання. Ми переконалися, що їх продукція повністю відповідає нашим очікуванням і є високим стандартом якості за хорошою ціною.

Сьогодні компанія «Goriziana Caffe» - це сімейний бізнес і команда професіоналів-однодумців, небайдужих до італійської кавової культури і її розвитку на території України. Наші головні цінності залишаються незмінними і ґрунтуються на хорошому взаємовідносини між людьми, тому кожне нове співробітництво для нас по-справжньому цінне.
 

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАШУ КОМПАНІЮ?

Відповідальний підхід

Кожен етап роботи, від фасування продукту на заводі до його доставки в Українк, здійснюється під чітким контролем фахівців нашої компанії і італійських фахівців.

Надійний партнер

Наш 15-річний досвід роботи в кавовому бізнесі і фабрика, яка існує більше 50 років - це стабільність бізнесу і якість продукту, перевірені часом.

Чесна ціна

Співпраця безпосередньо з італійськими фабриками і виключення різних посередників дозволяє нам пропонувати хороший, якісний продукт за чесною ціною.

Культура партнерських відносин

Ми приділяємо особливу увагу культурі партнерських відносин і її розвитку, щорічно влаштовуючи виїзди для своїх партнерів на кавову фабрику в Італію.
 

Стати партнером


Ми вже співпрацюємо з багатьма компаніями по всій Україні. У кожної з них, безумовно, є свої завдання, але в процесі співпраці ми завжди дотримуємося загальним цілям, вдосконалюємося і розвиваємося разом з партнерами.

Напишіть нам на пошту office@gorizianacaffe.in.ua або замовте зворотний дзвінок, заповнивши форму нижче. Наші менеджери зв'яжуться з вами протягом робочого дня.