«Goriziana Caffе» - офіційний дистриб'ютор в Україні італійської компанії "Torrefazione Goriziana Srl", яка понад 40 років представляє Золотий стандарт італійського обжарювання кави.

 

Дистриб'юція кави «Goriziana Caffе»
на території України


З метою спільного ефективного розвитку ми приділяємо особливу увагу вибору партнерів. Дистриб'ютори компанії «Goriziana Caffе» працюють вже в багатьох регіонах по всій Україні. Найголовнішим для нас є побудова довгострокових довірчих відносин, саме тому ми не встановлюємо обмежувальні умови для початку роботи. З більшістю наших партнерів співробітництво починалося з поставок одного сорту, а сьогодні ми працюємо з ними вже по всьому асортименту. Завдяки індивідуальному підходу і умінню працювати на перспективу, наші менеджери завжди знайдуть оптимальне рішення для будь-якого поставленого завдання.


Наші Партнери


Безперервна ЕВОЛЮЦІЯ та вибір наших торгових партнерів створила виняткову мережу яка представлена у понад 30 країнах світу. Кава, яку виробляють та обсмажують в Горіції, дійсно цінується у всьому світі.

Албанія
Австрія
Боснія та Герцеговина
Болгарія
Чилі
>Китай
Хорватія
Єгипет
Естонія
Грузія
Німеччина
Великобританія
Греція
>Італія
Ірландія
Ізраїль
Косово
Латвія
Македонія
Маврикій
Чорногорія
Голландія
>Польща
Чехія
Словацька Республіка
Румунія
Росія
Сербія
Словенія
Південна Африка
Швеція
>Індія
Україна
Угорщина
 

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

Італійська кава

Широкий вибір сортів від фабрики «Torrefazione Goriziana» дозволить Вашому бізнесу розвиватися у всіх сегментах кавового ринку

Оренда кавоварок

Для забезпечення ефективного розвитку кавового ринку в вашому регіоні ми надаємо в користування професійні кавомашини на спеціальних умовах.